Kampanie banerowe Adwords

Jednym z wielu elementów działań marketingowych są kampanie banerowe. Ich głównym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi internauty za pomocą atrakcyjnej reklamy graficznej, która zachęci do kliknięcia w nią; to z kolei spowoduje przeniesienie potencjalnego klienta na Twoją stronę. Taka forma zwraca uwagę i zapada w pamięć, a jej skuteczność jest o wiele wyższa niż tradycyjna reklama tekstowa. Jest to zatem znakomite wsparcie kampanii prowadzonych innymi kanałami. Metoda rozliczania obejmuje kliknięcia – my mamy na nią kilka sposobów, a każdy z nich dobierany jest elastycznie. Mówiąc wprost: dobieramy taki, który będzie dla Ciebie najbardziej korzystny, najbardziej efektywny i najbardziej opłacalny.

Działania SEO

Kampanie banerowe mogą przynosić bardzo dużo korzyści. Są to przede wszystkim:
Znaczne przyciągnięcie uwagi oraz zainteresowania przez internautów.
Zachęcenie internauty do podjęcia określonych działań.
Wzmocnienie świadomości marki danej firmy bądź instytucji.
Poparcie ogólnej kampanii reklamowej prowadzonej również na inne sposoby.

0

Wyświetleń w grupie docelowej? Taki zasięg w cztery dni wygenerowała kampania targetowana pod obcokrajowców w trakcie jednego z większych międzynarodowych eventów w Polsce.

0
x

Nawet siedmenastokrotnie lepsze wyniki wyświetleń i zasięgu generują kampanie banerowe w stosunku do kampanii tekstowych.

0
%

Unikalnego zasięgu w kampaniach reklamowych to zasługa banerów; ten format mimo wszystko wciąż jest popularniejszy niż materiały wideo i bardziej rozbudowane formy displayowe

Wyobraź sobie sytuację, w której Twój klient szuka interesującego go produktu. Wrzuca w wyszukiwarkę odpowiednią frazę. Co przykuwa

jego uwagę? Odnośnik, który wyświetla się jako pierwszy. Naszym zadaniem jest więc wykonanie takiego manewru, by ustawić Cię jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. To coś w rodzaju poczekalni u lekarza – tkwisz w kolejce, ale od Twojej pozycji w niej zależy kiedy w końcu ktoś zwróci na Ciebie uwagę. A wiadomo, że im szybciej, tym lepiej. Pozycjonowanie stron zapewni Ci atrakcyjne miejsce nie tylko w Google, ale także na rynku. Nie zwlekaj dłużej – zdrowie i dobra kondycja Twojej firmy są najważniejsze!Zaufaj ekspertom i daj się oczarować!

  • Analiza miejsc docelowych
  • Ciągła optymalizacja budżetu
  • Stabilny wzrost ruchu i świadomości
  • Wzrost rozpoznawalności
  • Pełne raportowanie prac
  • Doświadczeni specjaliści
  • Proste umowy bez „króczków”
Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pytania?
Nie pozwól, by pozostały bez odpowiedzi.
Skontaktuj się z nami!