Kampanie mobilne

Bez względu na to gdzie właśnie znajduje się Twój potencjalny klient Ty możesz do niego dotrzeć. To wszystko za sprawą kampanii mobilnych, które projektujemy specjalnie dla Ciebie z myślą o użytkownikach rozmaitych aplikacji. Czasy, w których korzystaliśmy tylko z komputerów stacjonarnych minęły bezpowrotnie. Dziś każdy z nas ma przy sobie smartfona lub tableta, dlatego tak ważne jest dostosowanie reklam właśnie pod te urządzenia – nie tylko pod względem technicznym, ale także lokalizacyjnym. Nie inwestując w mobilne źródło reklamy tracisz tym samym wielu potencjalnych użytkowników czy klientów. Interesuje Cię reklama tekstowa czy graficzna? A może wolisz taką, która promuje aplikacje mobilne?

Reklama mobile

Czasy, w których reklama kojarzona była głównie z telewizją bezpowrotnie minęły. Dziś na każdym kroku mamy do czynienia z wieloma jej formami, od najprostszych począwszy, a na najbardziej wymyślnych kończąc. Nie tylko komputer jest odbiornikiem reklamy. Obecnie, w erze mobilności i smartfonów jeszcze większe znaczenie ma dotarcie do ich użytkowników. Właśnie z takiej potrzeby zrodziły się kampanie mobilne, dedykowane specjalnie pod urządzenia o tym charakterze. Ich zadaniem jest nie tylko przekazanie treści reklamowych odbiorcom, ale także poprawne wyświetlanie się w urządzeniu, skorelowanie z jego lokalizacją oraz uatrakcyjnienie formy przekazu.

0
%

To średni współczynnik konwersji z urządzeń mobilnych, dla porównania konwersja z urządzeń stacjonarnych wynosi średnio 3,9%.

0

To liczba etapów, które należy przejść by osiągnąć w pełni skuteczną kampanię mobilną.

0
%

Rozszerzenia reklam dla kampanii mobilnej pozwalają zwiększyć współczynnik CTR średnio o 16%/span>

Dostosowanie Twojej reklamy do obsługi mobilnych źródeł komunikacji niesie za sobą wiele korzyści. Możesz nie tylko zwiększyć zasięg odbiorców, do których zamierzasz dotrzeć ze swoją usługą lub produktem, ale także dotrzeć do konkretnej grupy o właściwym czasie.

  • Analiza domeny, potrzeb i celu
  • Strategia wyświetlania
  • Stabilny wzrost ruchu i sprzedaży
  • Wzrost rozpoznawalności
  • Pełne raportowanie prac
  • Umowa bez kruczków prawnych
Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pytania?
Nie pozwól, by pozostały bez odpowiedzi.
Skontaktuj się z nami!