Social Media

Media społecznościowe są potężnym narzędziem w rękach każdej marki i wiadomo o tym nie od dziś. Coś, co kiedyś było niemożliwe i należało do sfery marzeń dziś jest codziennością. Olbrzymie zasięgi? Tysiące klientów, a może nawet fanów marki? Możliwość wejścia na rynek globalny? To wszystko jest jak najbardziej realne! Nieważne jaką branżę reprezentujesz – dobrze prowadzony fanpage jest dla Ciebie ogromną szansą. Dlaczego? To właśnie między innymi w ten sposób możesz dotrzeć do potencjalnych klientów i nieustannie zdobywać nowych. Możliwości tak naprawdę nigdy się nie kończą. Co sprawia, że najbardziej szanowane marki doszły, aż tak daleko? Nie tylko doskonała jakość ich produktów i usług, ale także fakt, że ich aktywność w mediach społecznościowych przyciąga. Kontakt między firmą, a jej klientem jest nieoceniony i potrafi zdziałać wiele, także w sieci. Powierz w nasze ręce prowadzoną przez siebie stronę w social media lub z naszą pomocą stwórz ją od nowa. Konkurencja nigdy nie śpi!

Social Marketing

W social media nie chodzi tylko o zaistnienie. Chodzi przede wszystkim o aktywne uczestnictwo, zainteresowanie i włączenie społeczności w nasze działania. Użytkownicy mediów społecznościowych powinni być częścią naszych poczynań i to właśnie z myślą o nich tworzy się profile firm. Atrakcyjne treści angażujące setki, a nawet tysiące osób są kluczem do sukcesu marki oraz zdobycia popularności. Ale nie tylko – czynna obecność w social media przekłada się także na wizerunek marki, który możemy w ten sposób efektywnie kształtować. Największe firmy w każdej branży wychodzą z założenia, że to nie klienci są dla nich, ale oni dla klientów. Jest to jak najbardziej słuszne podejście. Pamiętaj, że od Twoich relacji z klientem zależy przyszłość Twojej firmy. Warto w nią zainwestować.

0

To średnia ilość znajomych jednej osoby w portalu społecznościowym. Jedno udostępnienie daje możliwość dotarcia do 231 osób.

0
%

Tyle potrzebujemy by dokładnie sprawdzić domenę, przedstawić ofertę i określić realne możliwości – szablonowe oferty nie mają u nas prawa bytu.

0
%

Internautów deklaruje, że w ciągu ostatnich 24h korzystało z bloga.

Czego możesz się spodziewać po rozpoczęciu naszych działań? Przede wszystkim nie oczekuj cudów już od pierwszego dnia. Na świetne efekty trzeba poczekać, ale uzbrojenie się w cierpliwość zaprocentuje w przyszłości. Możesz być natomiast pewny, że dzięki nam zyskasz wokół siebie lojalną społeczność, która z zainteresowaniem będzie śledziła treści przez Ciebie udostępniane.

  • Analiza potrzeb i celu
  • Strategia działania i komunikacji
  • Stabilny wzrost ruchu
  • Wzrost rozpoznawalności
  • Pełne raportowanie prac
  • Proste umowy bez „króczków”
Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pytania?
Nie pozwól, by pozostały bez odpowiedzi.
Skontaktuj się z nami!