O NAS

Żadna branża nie jest nam straszna, a wyzwania witamy z otwartymi ramionami


Kim jesteśmy? Zgranym, pełnym pasji i zapału zespołem, który pod marką COCOZ rozwija się od 2014r. Agencja to ludzie – jesteśmy specjalistami z krwi i kości w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy pełnymi energii, silnie ukierunkowanymi na osiąganie celu osobami, które połączyła pasja.


Mamy ogrom doświadczenia w branży, które stale się poszerza dzięki działaniom prowadzonym dla marek z nami współpracujących. Tak jak kameleon zmienia swoje barwy przystosowując się do otoczenia tak i my potrafimy dopasować się do każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu. Nie jesteśmy klasyczną agencją, której zleca się zadanie.


Współpracując stajemy się zewnętrznym działem nie tylko realizującym reklamę w sieci, ale i odpowiedzialnym za jej wyniki.

SEO

SEM

WoMM

CM

SM

PR

01.

Specjalizujemy się w działaniach z zakresu SEO, SEM, WoMM, CM, SM, PR oraz analityki dla stron internetowych i portali, lecz swoje głównie działania kierujemy dla e-commerce.

02.

Reklama dla e-commerce rządzi się odrębnymi prawami od reklamy dla stron, czy portali. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam określać realne cele i osiągać sukcesy, które przekładają się na zyski nie tylko w teorii.

03.

W każdej kampanii działamy w sposób otwarty, stabilny i bezpieczny.

04.

Nie marnujemy czasu na mamienie klientów okresami próbnymi, niewyobrażalnym sukcesem w trzy miesiące, i innymi nierealnymi chwatami sprzedażowymi. Zamiast tego jako zespół tworzymy strategię i wdrażamy najlepsze rozwiązania do osiągnięcia celu.

05.

Nie jest to ścieżka na skróty, czasem wędrówka trwa długo; zawsze jednak docieramy do mety.

06.

Prawdopodobnie dlatego jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która pisemnie gwarantuje jakość swoich działań, obarczając swoje ewentualne niedociągnięcia i błędy karami umownymi.

Chcesz wiedzieć więcej?
Masz pytania?
Nie pozwól, by pozostały bez odpowiedzi.
Skontaktuj się z nami!